možnosti platieb


Zútulnite te si váš domov

Nejtěžší úlohou při zařizování interiéru bývá jeho zútulnění. Nápadů, jak proměnit neosobní prostor v příjemný domov, existuje celá řada. Pomůže správné osvětlení, živé či umělé květiny, obrazy rozvěšené po stěnách, polštáře a deky rozprostřené na křesle či gauči, a především kusové koberce, které celý prostor opticky rozčlení a krásně zahřejí jak na pohled, tak na dotek.

Kvalitní a originální kousky Vykouzlit příjemný domov umí také nábytek. Vsaďte na kvalitní a originální kousky, které zaženou nudu a upoutají pozornost. Dávejte si však pozor na jejich správné rozmístění, mělo by zůstat dostatek prostoru pro volný pohyb. Abyste ponechali místnosti vzdušnost, rozestavte nábytek podél stěn nebo do diagonály a vytvořte zajímavý akcent. Velký prostor můžete rozdělit do několika menších částí podle účelu. Například v obývacím pokoji, který slouží k odpočinku a relaxaci, může vedle televizního koutku vzniknout prostor pro hraní, čtení, přidáte-li jídelní stůl pak i pro stolování.

Buďte kreativní

Základními kusy, které zde rozhodně nesmí chybět, jsou pohodlná sedací souprava a především obývací stěna. Zapomeňte však na ty staré a nemotorné, které znáte z minulosti. Ty současné jsou totiž zcela odlišné, a to díky své flexibilitě a multifunkčnosti. Nabízí prostor i pro vaši kreativitu - moderní modulární modely si můžete složit zcela libovolně a obměňovat je podle aktuálních trendů. Doplnit je lze například o knihovny či komody, které poskytnou vítaný úložný prostor navíc. Vybírejte je tak, aby spolu vzájemně ladily – tvarem, barvou i materiálem. Tuto harmonii dodržte také v případě, že máte obývací pokoj propojen s kuchyní. Vyhněte se nevkusným kontrastům, extrémním barevným přechodům, ale i nudě a fádnosti. Se zařizováním začněte u kuchyňské linky a jídelny, podle toho potom laďte obývák. Klasikou je bílá, chybu neuděláte ani se dřevem – hlídejte si však správný barevný odstín. Tak, vykouzlete si z vašeho bydlení místo, ze kterého bude přímo sálat příjemná atmosféra!